Witam :)

Jestem pasjonatem gier i konsol Nintendo, a zarazem ich kolekcjoner piszącym o swoim hobby. A gdzieś w wolnej chwili znajduję też i czas na granie.

Tak się złożyło, że okres mojej największej fascynacji grami przypadł na lata 1995-2005. W tamtym też czasie na rynku gościło Nintendo 64, na które pojawiło się wiele wspaniałych tytułów. Niestety wtedy miałem możliwość zagrać w niespełna 5-10 tytułów. Wiele z nich najzwyczajniej mnie ominęło. Dlatego też chciałbym nadrobić teraz te zaległości. 

Ponadto moją pasją jest kolekcjonowanie, dlatego też opisywane gry zawierają zdjęcia gier i pudełek. Także w zakładce kolekcja umieszczam systematycznie rozrastającą się kolekcję gier na Nintendo 64.

W miarę jak moja kolekcja gier na Nintendo 64 będzie się rozrastała o kolejne pozycje, będę umieszczał wpisy z krótką recenzją. Będzie to swego rodzaju opis przegapionych gier. Mogąc spojrzeć na to z perspektywy czasu to oczywiście uwzględnię tylko te gry, które spodobają mi się i uznam je za warte poświęcenia im czasu. Jednak znając moją fascynację Nintendo 64 to będzie znacząca większość pozycji.


Pierwotnie na tej stronie znajdował się mój blog o tematyce dotyczącej ogólnie gier i konsol z naciskiem na Nintendo i ich wszystkie konsole. Znaleźć go można na https://mojenintendopl.home.blog/

W razie chęci kontaktu mój adres valoosmok@gmail.com

@ Valoo

Komentarze

Szukaj