Konsola Nintendo 64 w zestawie z Banjo-Kazooie

Przeglądając aukcje na portalu Allegro natrafiłem na (niestety) zakończoną już sprzedaż konsoli Nintendo 64 w zestawie z grą Banjo-Kazooie. O rany, ale super wygląda. Nie wiedziałem nawet, że taki zestaw sprzedawano! Co prawda przednią stronę pudełka mogli zrobić trochę ładniejszą, ale i tak wygląda imponująco. Niewiele można znaleźć w internecie na temat tego zestawu. Chyba znacznie bardziej popularne były konsole sprzedawane razem z grami Super Mario 64, Donkey Kong 64, Golden Eye czy Pokemon Stadium. Ogólnie to dobre rozwiązanie, bo razem z konsolą nabywało się od razu grę, czyli to po co się ów konsolę kupowało.

Poniżej zdjęcia pochodzące z wyżej wspomnianej aukcji internetowej. Zestaw dość rzadki sądząc po braku takowego na eBayu. Chociaż nie znaczy to, że nie możliwy do zdobycia. Podobna sytuacja ma się w przypadku gry Rocket: Robot on Wheels, która jest trudno dostępna, ale regularnie śledząc aukcje internetowe, co jakiś czas pojawia się, a nawet jest w całkiem przystępnej cenie i dobrym stanie. Trzeba więc polować i szukać...


Tak jak pokazano to na trzecim zdjęciu, z tyłu pudełko zawierało trochę inną grafikę reklamującą inne gry niż w standardowym pudełku. Widocznych jest wiele tytułów, które wydane zostały w późniejszym okresie życia konsoli, takie jak Ocarina of Time, Donkey Kong 64 czy Mario Party.


No coś pięknego.... chciałoby się posiadać jeden taki ładny egzemplarz.

@ Valoo

Komentarze

Szukaj